5 теплих зимових суконь, що поєднують стиль та тепло

Сукні — легкий варіант у літню пору, але коли температура падає, є спокуса змиритися з сезоном моди тільки на штани. Це трохи занадто близько до визнання поразки на мій смак. Тому я подивилась на найкращі 5 теплих зимових суконь, які могли б завершити гардероб холодної пори і дати вам безліч варіантів, щоб стильно пережити снігопад.

Очевидно, що одна сукня не складається з гардеробу, незважаючи на те, у що б ви хотіли повірити хардкорні мінімалістські блогери. В ідеалі у вас буде кілька у шафі, щоб покрити всі бази.

Сукні з довгими рукавами

Для лінивих днів удома або невимушених сніданків у вихідні, навесні для повсякденних суконь зі спортивного флісу або матової фланелі, які, ймовірно, підійдуть до великої кількості одягу, який ви вже маєте.

З іншого боку, шерсть та акрил (альтернатива синтетичній вовні) є хорошими тканинами для суконь на роботу, оскільки вони зігрівають, не виглядаючи занадто повсякденно.

І ніщо не перевершує оксамит для урочистого випадку – насичена текстура важка і тепла і така, така чудова.

Одягання взимку не обходиться без проблем. Мало того, що мінусова температура безцеремонно знищує половину вашого гардеробу, а й ваші наряди більше не є лише засобом самовираження та творчості. Вони повинні бути практичними, відповідати погодним умовам, а головне-теплим як 5 теплих зимових суконь.

Оскільки великий відсоток суконь не є одним із цих речей, вони, як правило, збирають пил у наших шафах з листопада по квітень. Але ми можемо стверджувати, що при правильно підібраних шарах взуття, нижня білизна та сукні можуть стати основним елементом будь-якого зимового гардеробу.

Що додати для завершення образу?

Візьмемо, наприклад, наведені вище теплі сукні — у них є більш важкі та теплоізоляційні тканини, як-от оксамит і шкіра. А також високі вирізи та/або довгі рукави, створені для комфорту. Ми рекомендуємо придбати кілька товстих пар високоякісних колготок, а також стильне, але тепле зимове пальто або два шари поверх. Нижче придбайте теплі сукні, на які ми звернули увагу цього сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *