Що Краще Продавати За Дропшиппінгом У 2023 Році?

Модель дропшиппінгу найбільш актуальна для будь-якої сфери, де можливі онлайн-продажі. Щоб підвищити свої шанси на успішне ведення бізнесу, необхідно ознайомитися з гарячими продуктами, товари для дропшипінгу які користуються попитом у 2023 році:

 1. Одяг. Цей напрямок є важливим протягом багатьох років. Неважливо, що ви продаєте: жіночий, дитячий, чоловічий одяг — вони добре продаватимуться незважаючи ні на що. Обмін, повернення, можливість оформити замовлення з оплатою після оплати – все це величезна перевага для вас.
 2. Товари для тварин. Останнім часом корми, аксесуари та засоби догляду за котами та собаками замовляють не менше, ніж вони самі. Ви можете продавати що завгодно: від їжі до іграшок і шампуню.
 3. Корейська косметика. Користуватися корейською косметикою мріє будь-яка сучасна представниця жіночої статі, тому цей продукт буде безпрограшним варіантом. Однак майте на увазі, що, на думку експертів, тенденції можуть змінитися. Якщо раніше споживачі вибирали симпатичні баночки з яскравим дизайном, то останнім часом їх більше приваблює простота і швидке вилучення, а очікуваних результатів можна досягти за допомогою однієї програми.
 4. Пристрої, які полегшують життя. Мова йде про бездротові зарядні пристрої, тримачі для телефонів, водонепроникні чохли, бездротові електроінструменти, очищувачі води в душі. Така продукція добре продається в соціальних мережах.
 5. Екологічно чисті товари. Багато хто чув про цю тенденцію, тому було б непогано створити магазин, який продає товари, безпечні для здоров’я та навколишнього середовища. Асортимент можна доповнити багаторазовими пакетами для покупок, посудом, тканинними та паперовими пакетами, екопідгузками тощо. Урізноманітнивши свій каталог і пропонуючи покупцям широкий вибір, ви можете отримати непоганий прибуток.

Для вибору популярних товарів для дропшипінгу бажано ознайомитися з тенденціями та асортиментом інтернет-магазинів, які успішно зробили собі ім’я та стали популярними. Ви можете почати з Google Trends, щоб дізнатися, як часто люди вводять певний продукт у свій пошуковий запит. Таким чином ви матимете можливість оцінити майбутню маржу через конверсії. До речі, на думку маркетологів, нижчі ціни = вищі коефіцієнти конверсії. Тому через дропшиппінг продавати дорогі речі складніше – потрібно виділяти додатковий бюджет на маркетинг.

Дропшиппінг в Україні: топ-продавці або як вибрати найкращого

Вибір постачальника визначається не тільки легкістю запуску бізнес-проекту, а й успішністю його реалізації. Якщо постачальник не дотримується умов контракту щодо наявності та доставки товару, а також гарантії його якості, покупець навряд чи прийде до дропшиппера вдруге і порекомендує його знайомому.

Дропшиппінг в Україні

При виборі постачальника бажано звернути увагу на деякі важливі фактори

 • Терміни оплати. Деякі магазині для дропшипінгу працюють на основі передоплати, деякі вимагають плату за вхід, а деякі можна замовити з кількох одиниць або певної кількості. Найбільш лояльною умовою є те, що немає обмежень на кількість замовлення, можна реально купити 1 товар.
 • Умови доставки. В ідеалі клієнти очікують отримати своє замовлення протягом 1-3 робочих днів. Якщо постачальник затримує відвантаження або затримує товар, це може завдати шкоди репутації продавця.
 • Доступ до оптових каталогів або знижок на товари. Хороший постачальник обов’язково запропонує дропшиперу оптовий каталог товарів або запропонує великі знижки на всю лінійку товарів. Якщо цього не станеться, продавець буде змушений запропонувати покупцеві товар за ринковою ціною плюс його націнка. Дешевше піти в магазин і купити його, якщо врахувати доставку.
 • Виробник продукту. Найзручніше працювати безпосередньо з виробниками, які пропонують продукцію за собівартістю. Ви можете заробити багато грошей на такому продукті, продати його за середньою ринковою ціною та заробити різницю собі.
 • Якість обслуговування. Постачальник повинен бути на постійному зв’язку, щоб продавець міг у будь-який час уточнити у покупця. Продавці повинні мати актуальну інформацію про наявність товарів на складі.
 • Інформація про Продукт. Замовлення покупця має бути не тільки доставлено вчасно, але й якісно зібрано та упаковано. Не зайвим буде відстежити, чи не залишив постачальник в посилці інформацію про себе як про продавця. В іншому випадку покупці розглядатимуть пряму покупку.

У статті Дропшипінг В Україні: Найкращі Постачальники Ми Надаємо Рейтинг Постачальників, Які Співпрацюють, Відповідно До Плану, Запропонованого Україною.

Переваги та недоліки дропшиппінгу

Будь-яка бізнес-ідея вимагає певних витрат часу, сил і грошей. Головне в цій справі – побудувати бізнес так, щоб він приносив прибуток. Інакше який сенс? Модель Дропшипінг Украина чудово підходить для розвитку малого бізнесу або як додатковий дохід.

Переваги та недоліки дропшиппінгу

Серед переваг даного виду діяльності можна виділити:

 • Легкий старт з мінімальним капіталом (не потрібно купувати товар, не потрібно платити за зберігання на складах, інвестувати у виробництво);
 • Відсутність відповідальності за упаковку і доставку товари для дропшипінгу (всі зобов’язання в цьому питанні лягають на плечі постачальника);
 • Можливість працювати з декількома постачальниками одночасно (це допоможе розширити охоплення та споживчу аудиторію);
 • Працюйте віддалено з гнучким графіком (для роботи інтернет-магазину не потрібно 8 годин в офісі, ви можете використовувати будь-який доступний пристрій для заповнення каталогів, встановлення цін і відстеження замовлень, не виходячи з дому).
 • Сприяти розширенню бізнесу. Наприклад, ви можете піти в продуктовий магазин. У цьому випадку для відкриття другої точки вам доведеться понести значні витрати у вигляді оренди, обслуговування, персоналу, закупівлі товарів, логістики тощо. Щоб додати програму доставки, вам просто потрібно додати нову картку продукту або розпочати рекламу в новому регіоні.

У будь-якій роботі є свої деталі, тонкощі і нюанси, які необхідно враховувати і підготуватися заздалегідь. Реалізуючи ідею Dropshipping, варто пам’ятати, що конкуренція в цій ніші просто колосальна. До вас сотні продавців вже пропонували товари для дропшипінгу в Інтернеті, а після вас їх буде набагато більше. Тому потрібно подбати про те, щоб ваша пропозиція була цікавішою і вигіднішою за тисячі подібних пропозицій.

Дропшиппінг передбачає комісію, а це означає, що ви не зможете швидко заробити багато грошей із самого початку. Окрім усього, дропшиппер також несе відповідальність за безвідповідальність постачальника своєю репутацією та іміджем магазину.

інші форми недоліків:

 1. Питання інвентаризації. З усіма продуктами в магазині може бути важко відслідковувати, які продукти доступні, а які ні. Також використовується іншими продавцями при відвантаженні з різних складів, інвентар товару постійно змінюється;
 2. Доставка складна. При роботі з декількома постачальниками асортимент вашого інтернет-магазину буде проходити через різні транспортні компанії, що призводить до збільшення витрат;
 3. Неповний контроль над бізнесом. Ви не будете впевнені на 100%, що не помилитеся, але будь-який прорахунок може призвести до поганої репутації вашого інтернет-магазину. Проблема в тому, що в цьому випадку постачальник дуже залежить, тому ви не можете бути впевнені, що всі замовлення будуть виконані точно вчасно.

для кого підходять прямі продажі?

Чудовим варіантом дропшипінг буде:

 • Людям, які не хочуть займатися зберіганням і транспортуванням вантажів;
 • Інтернет-магазинам з власною продукцією, якщо власник хоче збільшити асортимент без збільшення вартості;
 • Хто хоче айматися продажем популярних або унікальних товарів, наприклад оригінальних виробів ручної роботи;
 • Власникам якісних товарів, який працює з експертами, які знають, як торгувати.
прямі продажі

Дропшиппінг не для людей, які звикли робити всю роботу самостійно, контролювати кожен процес і думати про власне виробництво товари для дропшипінгу.

Якщо ви вважаєте, що модель дропшиппінгу стане чудовим рішенням для вашого магазину, уважно підходьте до вибору постачальника та докладайте особливих зусиль, щоб постійно залучати нових клієнтів.

Модель дропшиппінгу не така проста, як може здатися на перший погляд. Але перераховані ризики не повинні змусити вас упускати можливість побудувати власну справу, в Україні відкривається все більше перспектив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *