Калькулятор розміру одягу. Міжнародні значення розмірів

Я вже знала те, що розміри є суперечливими і часто вводять в оману у всій галузі, а крій унікальний, що ніколи не підходить для всіх. Тим не менше мені було цікаво. Пропоную Вам впевнитись в правильності обраного розміру, спробувавши калькулятор розмірів жіночого одягу.

Для мене покупки в Інтернеті – це те, чим я займаюся, коли мені потрібен одяг, та що я роблю, коли мені нудно. Або сумно. Або схвильований. Або, будемо відвертими, насправді що завгодно. Однак знайти мій правильний розмір під час покупок в Інтернеті дещо складніше. Зазвичай допомагають діаграми та таблиця розмірів та описи висоти розміру моделі, щоб зрозуміти це, але при не середньому зрості та розмірі між M та XL, здебільшого під час покупки в Інтернеті відчуваєш себе подібними до вибору номера навмання та сподівання на краще. Тож погляд на інтерактивний калькулятор розмірів завжди вітається в моїй пам’яті.

Важливо!


Майте на увазі, що ці категорії є приблизними. Перевірте, чи у вашому бренді немає власних розмірів одягу, перш ніж купувати ідеальне плаття

Оберіть свої параматри

Нещодавно я опинилась на веб-сайті швидкої моди, переглядаючи сторінку, побачила зручний варіант калькулятора розмірів у примітках до одного з предметів, які я розглядала. Я була схвильована тим, що мала своєрідний орієнтир для визначення розмірів у бренді, який мені був незнайомий (і особливо це стосується їхніх розмірів плюс). 

Я вже знала те, що розміри є суперечливими і часто вводять в оману у всій галузі, а крій унікальний, що ніколи не підходить для всіх. Тим не менше мені було цікаво. Пропоную Вам впевнитись в правильності обраного розміру, спробувавши калькулятор розмірів жіночого одягу.

Як розрахувати розмір сукні?

Давайте дізнаємось, як виміряти розмір сукні … Це дуже просто! Вам просто потрібно знати три виміри тіла:

  1. Бюст;
  2. Талія; та
  3. Стегна.

На малюнку нижче показано, де саме слід тримати вимірювальну стрічку, щоб отримати дійсне вимірювання. Ви можете попросити іншу людину допомогти вам полегшити ситуацію. Пам’ятайте, що не проводите вимірювань над звичайним одягом, оскільки ваші результати не будуть достовірними.

як виміряти розмір

Який мій розмір сукні?

Практичний приклад як використати калькулятор розміру одягу

Тепер, коли ви знаєте, як виміряти розмір сукні, давайте на практичному прикладі дізнаємось, як працює калькулятор розміру сукні.

Давайте подивимося, для прикладу, виражені в сантиметрах:

  1. Обхват грудей: 95 см
  2. Обхват талії: 80 см
  3. Стегна: 102 см

Не турбуйтеся про одиниці різної довжини. Наш калькулятор має вбудовану функцію перетворення довжини, щоб зробити все простіше.

Ввівши всю необхідну інформацію в калькулятор розміру сукні, ви дізнаєтесь, що:

  • Потрібний розмір 10 у США.
  • Купити плаття 14 розміру у Великобританії.
  • У Європейських магазинах при виборі сукні потрібно вибрати розмір 42.
  • Міжнародний символ розміру за параметрами – М.

Насолоджуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *