Як замовляти на Аліекспрес 2022 – інструкція AliExpress

Як правильно замовляти на AliExpre і багато іншої корисної інформації. На цій сторінці ви знайдете інструкції щодо покупок на сайті AliExpress та через мобільний додаток для телефону у 2022 році. 

Як зробити замовлення на AliExpress в Україні. 

Сайт AliExpress знову працює в Україні, а значить, ви можете оформити замовлення там. При цьому ви можете розраховуватися за покупки в гривні або в іншій валюті (USD, EUR та ін.). Потрібно розуміти, що Аліекспресс – це не магазин, а маркетплейс (онлайн ринок), де продають тисячі різних продавців. Тут ви можете знайти той самий товар з різними цінами, відгуками та рейтингами. Тому дуже важливо правильно вибрати магазин і дізнатися подробиці про товар.

Важливі зміни після відновлення сайту

– Деякі покупці зараз відчувають проблеми з логістикою (клацніть посилання для вирішення), вони не доставляють у всі регіони, міста та області

– Ви повинні використовувати англійський сайт (натисніть це посилання – aliexpress.com), ми не рекомендуємо переходити на російську. (сайт російськомовний) тому що тоді все буде погано. Якщо ви не розумієте, що написано – автоматичний переклад (є варіант з українською після кнопки):

вибір мови

– Якщо виставляти ціни в гривні, то вони будуть неточними через подвійний перерахунок.

Основні особливості замовлення з AliExpress

великий вибір

Асортименту дуже багато, і багато чого недоступного в нашій країні.

Доставка куди завгодно

Замовити можна в будь-якій точці України, не тільки в містах, але і в селах.

додаткова знижка

Часто проводяться акції та розпродажі з роздачею купонів і промокодів.

термін охорони

Є час захисту покупки. Якщо вони не доставлять вчасно, вони повернуть гроші.

Оплата в гривнях

Карткою українського банку зручно розплачуватися в гривнях або доларах США.

безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка з Китаю навіть на дешеві товари вартістю 1-2 долари.

Як зробити замовлення на AliExpress розкаже коротка інструкція.

Ми надаємо вам короткі покрокові інструкції. Цього достатньо для досвідчених користувачів мережі, які вже робили покупки онлайн раніше.

Як замовляти на AliExpress крок за кроком (на сайті)

  1. Зареєструйтеся на сайті AliExpress

Для цього перейдіть до форми реєстрації. Введіть адресу електронної пошти та пароль. Після цього підтвердіть створення профілю покупця кодом у листі.

Якщо ви не авторизовані, увійдіть в обліковий запис.

Якщо ви вже реєструвалися раніше, перейдіть на сторінку.

Зареєструйтеся на сайті AliExpress

Авторизуйтесь та введіть дані, які використовувалися при реєстрації (логін/пароль).

Авторизуйтесь
  1. Знайдіть товар, який хочете купити

Введіть його назву в пошук або подивіться у відповідному каталозі.

Далі відсортуйте за «За замовленням». Якщо є кілька однакових пропозицій, порівняйте їх і виберіть пропозицію з найкращим рейтингом (4,5+), хорошими відгуками та ціною. Обов’язково уважно вивчіть те, що вам продають.

Знайдіть товар
  1. Позначте необхідні параметри

Залежно від типу товару вони будуть відрізнятися (колір, розмір, форм-фактор, пристрій). Зверніть увагу на точку доставки, зазвичай це безкоштовно, але не завжди.

Позначте необхідні параметри
  1. Здійснення покупки

Натисніть кнопку «Купити зараз», і ви будете перенаправлені на сторінку замовлення AliExpress. Якщо ви хочете придбати кілька товарів одночасно, будь ласка, спочатку додайте кожен продукт у кошик, а потім розмістіть замовлення.

Здійснення покупки
  1. Заповніть адресу доставки

Відкриється сторінка покупки. Якщо ви цього не зробили раніше, натисніть «Додати нову адресу». Дані повинні бути введені англійською мовою. Обов’язково вказуйте реальні дані: адресу, телефон і правильний поштовий індекс, тому що без них буде важко зв’язатися з вами, коли посилка прийде.

Заповніть адресу
  1. Вибрати оплату

При оформленні замовлення на AliExpress в Україні найкращим варіантом є оплата карткою. Натисніть Додати картку, введіть її дані та натисніть Підтвердити.

Вибрати оплату
  1. Ретельно перевірте інформацію та комісії

У розділі «Склад замовлення» ще раз перегляньте суму та комісії, які ви сплатите. Чи все правильно? Також за потреби залиште повідомлення постачальнику.

перевірте інформацію
  1. Оплачуйте покупки на AliExpress

Натисніть кнопку «Оформити замовлення». Далі ви будете перенаправлені на сторінку, де вам потрібно підтвердити оплату способом, який ви вибрали раніше. Потрібно ввести код для підтвердження оплати.

Оплачуйте покупки

Отже, як це працює?

Якщо ви все зробили правильно, вам на електронну пошту прийде сповіщення про завершення платежу. Після цього платформа сповістить вас про покупку: продавець підтвердить угоду, посилка буде відправлена, прибуде в країну призначення та доставлена ​​в кінцевий пункт отримання.

Вся необхідна інформація про замовлення знаходиться в особистому кабінеті користувача на AliExpress.

На цьому все. Якщо все вийшло – значить нам вдалось розгорнуто пояснити, як замовляти на Аліекспрес. Вдалих покупок. Поділіться цією інструкцією з друзями.