Що потрібно знати перед замовленням на AliExpress

Як правильно замовляти на AliExpress і багато іншої корисної інформації викладено в нашій публікації Інструкція AliExpress.

Найкраще робити замовлення на AliExpress в доларах США, оскільки це дозволяє уникнути подвійної конвертації. Ми рекомендуємо використовувати USD для створення віртуальної картки для покупок і платежів. Це найбезпечніший спосіб.

Українська версія доступна тільки в мобільному додатку. Але всю необхідну інформацію українською мовою ви знайдете на нашому порталі.

Ви оплачуєте замовлення безпосередньо під час покупки. Податки та збори застосовуються, якщо вартість замовлення перевищує 150 євро. Детальніше про це нижче.

В Україні доставкою займаються 3 компанії: Укрпошта, Нова Пошта та MystExpress. Надсилання можна отримати на пошті, поштовому відділенні або вдома (останній варіант доступний лише через «Нову Пошту»).

Пакунки можуть прийти з Китаю навіть через кілька місяців. Швидкість доставки залежить від ціни товару та транспортної компанії. Середній час доставки становить 2-3 тижні.

Кожне замовлення має гарантований термін захисту. Зазвичай 75 днів. Якщо термін дії закінчився, і ви не отримали посилку, ви можете отримати відшкодування.

Якщо ви купуєте кілька товарів, вони зазвичай надсилаються окремими пакетами, в одному – за дуже рідкісними винятками.

пошук товару для замовлення на AliExpress

Aliexpress Україна дозволяє шукати товари російською та англійською мовами. Про українську мову система знає мало, і результати будуть неправдивими.

Щоб змінити ціну на потрібну валюту, натисніть на меню з прапорцями та встановіть там відповідну валюту:

Валюта сайту замовлення на AliExpress

Існує два способи пошуку продуктів:

 1. Через систему класифікації (меню зліва)
 2. Використовувати пошук
Пошук товарів замовлення на AliExpress

Зауважте, що під рядком пошуку та формою пошуку на сайті будуть надані підказки щодо уточнення. Якщо ви бачите речі, які вас цікавлять, натисніть на них.

Наприклад, ми шукаємо певну модель мобільного телефону. Вбивши його ім’я в пошуку бачимо, що результат не такий, як ви хотіли:

Фільтр пошуку товарів

Тоді варто встановити фільтр виведення товару на «По замовленням». Якщо це не допомогло, виберіть відповідну категорію ліворуч або натисніть підказку під формою пошуку.

фільтр для сортування

Досвідчені покупці AliExpress під час пошуку використовують систему фільтрів, що дозволяє сортувати партії за певними критеріями:

Сортування пошуку Алі Експрес

Найкращі фільтри «За замовленнями (Orders)». Він відображає елементи на основі кількості замовлення. Завдяки ньому ви першими побачите ті речі, які найчастіше замовляють на сайті Алі.

Інші варіанти сортування:

 • За умовчанням використовується найкращий вибір. Магазин AliExpress дає поради, але це не завжди найкращий варіант.
 • Новинка – першими показати продукти, які нещодавно з’явилися в категорії;
 • Ціна – відображаються, починаючи з найдешевшого/найдорожчого зразка.

Ви також можете встановити діапазон цін, лише акції, лише безкоштовну доставку та певну кількість зірок.

Вибір продукту

Перед тим, як оформити замовлення на AliExpress, необхідно уважно вивчити товар, його особливості та оцінки користувачів.

Пам’ятайте, що навіть один і той же товар можуть пропонувати десятки різних магазинів. І завдання покупця не просто знайти найнижчу ціну, а вибрати потрібну якість і отримати хороший сервіс (швидкість доставки і т.д.).

Тому варто відкрити кілька сторінок і розглянути деталі.

Найрелевантніші позначки місця на вашій сторінці магазину мають бути такими:

замовлення на AliExpress характеристики та оцінки користувачів

На що звернути увагу при замовленні

 • Середня оцінка (з п’яти) – це оцінка користувача якості та сервісу. Чим він вищий, тим якісніший продукт. Варто замовити товар з рейтингом від 4,6 до 5.
 • Кількість коментарів. Скільки людей оцінили – чим більше, тим краще;
 • Скільки людей купили товар (що підтверджує його популярність);
 • Можливість отримання прямих знижок (купонів і промокодів) від продавців;
 • Вартість доставки. У більшості випадків це безкоштовно.
 • Чи беруть обрані товари участь в діючих акціях. Зазвичай на зображенні можна побачити додаткові знижки та остаточну вартість, доступну після заявки.

Також цікавий блок «Лідерство продажів» праворуч від загальної інформації. У них зазвичай є бестселери в категорії, яку ви шукаєте.

Крім загальних рекомендацій, варто уважно вивчити інформацію про пропозиції. Унизу сторінки є три вкладки:

 1. Загальна інформація – опис пропозиції з картинами, що продаються;
 2. Відгуки – розділ, що містить коментарі покупців. Тут вам слід зупинитися і вивчити те, що ви написали. Там будуть деталі про якість, доставку, спілкування з продавцями, фото товару та ін.
 3. Характеристики – Параметри продукту та їх значення.
Відгуки

Перегляньте кожну вкладку, щоб переконатися в правильності вибору.

Праворуч від логотипу AliExpress трохи вище на сайті ви побачите назву магазину, який продає товар:

Надійний бренд AliExpress

Для замовлення на AliExpress обирайте тільки перевірені магазини.

Якщо є позначка «Надійний бренд», а також кількість позитивних відгуків – 96% і більше, то можна без сумнівів замовити тут.