Лофери – трендове демісезонне взуття

 • Категорія запису:Fashion / Trends

Світ моди багатий широким вибором аксесуарів до чоловічим і жіночим стильним образів. Першість серед аксесуарів вже багато років залишається за взуттям, яка здатна підкреслити вишуканість будь-якого стилю. Але купуючи стильну взуття, хочеться щоб вона була не тільки модною і красивою, але і зручною.

До такого виду можна віднести лофери, адже вони зручні завдяки плоскій підошві, і практичні завдяки простому верху, без додаткових об’ємних прикрас. Таке взуття завоювала загальну любов серед споживачів. Хоча всього з десяток років тому ці туфлі не користувалися такою популярністю, як зараз, адже вважалися досить кустарної взуттям. Але сучасні дизайнери зуміли вдихнути нове життя в цю модель

Особливості та переваги

Лофери спочатку вважалися тільки чоловічим взуттям, їх носили англійські моряки, адже туфлі такої моделі дуже зручні і практичні, не дають навантажень на ноги і спину.

З часом лоферами зацікавилися і жінки, в результаті, вже багато років такий вид туфель міцно увійшов у жіночу моду. 

Туфлі-лофери мають багато переваг і особливостей, які відрізняють їх від інших видів взуття, серед них:

  • широкий міцний каблук, не більше двох з половиною сантиметрів (хоча сьогодні існують моделі, які пішли далеко від оригіналу);
  • плоска товста підошва з підвищеною еластичністю;
  • простий класичний верх, не обтяжений додатковими об’ємними аксесуарами;
  • характерною особливістю лоферов вважають піднятий язичок;
  • декоративні пензлики, як легкий аксесуар. Їх виконують з того ж матеріалу, що і самі лофери;
  • такі туфлі є демисезонным варіантом;
  • існують і жіночі, і чоловічі види цих туфель;
  • такий вид туфель прекрасно гармонує навіть з класичними варіантами одягу.

Позитивною стороною лоферов є їх демісезонна особливість, такі туфлі можна носити і навесні, і восени.

Осіннім моделям характерний не тільки шкіряний пошиття, але і виготовлення із замші або синтетичних матеріалів. Для формування яскравого осіннього образу, можна легко скомбінувати лофери з плащиком і стильними осінніми брюками.
Відмінним рішенням стане комплект з сучасних звужених джинсів, повітряної курточки і туфель з піднятим язичком.

Весна – це найсвітліша і яскрава пора року, в цей час кожній жінці хочеться виглядати особливою і розкішною. Тому кожна представниця прекрасної статі прагне знайти самі сміливі рішення для втілення весняних образів. Ще пару років тому ні одна стильна жінка навіть не глянула б на таку, здавалося б, примітивну взуття, як лофери. Але завдяки наполегливим старанням сучасних модельєрів, ці туфлі перетворилися в улюблений аксесуар майже кожної жінки.

Для весняного образу прекрасним доповненням стануть лофери на танкетці, їх можна носити фактично з будь-яким комплектом одягу. Новинкою цього сезону можна вважати лофери на підборах, вони стали чудовим доповненням навіть класичного стилю і вечірніх нарядів. Для таких туфель на підборах характерним є язичок і лоферовские пензлика. Ця особливість відрізняє лофери на підборах від класичних варіантів туфель.