Жіноча мода в Інтернет – магазині ChicMe

Філософія бренду

Ухиляючись від традиційних модних брендів, ChicMe зміцнив естетичну орієнтацію супермоделі «Супер тонкий». ChicMe заохочує жінок цінувати себе і впевнений, що кожна жіноча фігура прекрасна і неповторна. ChicMe прагне допомогти жінкам звільнитися від кайданів “Body Shame”, щоб жіноча мода знову відкрити красу фігур.

Ми завжди надаємо пріоритет споживчим вимогам і сподіваємось, що дами, котрі використовують Шикову продукцію, набувають більше впевненості. ЦЕ БРЕНДОВА СИМВОЛІЗАЦІЯ САМОВПЕВНЕНОСТІ, ЩАСТЯ ТА СТРАСТІ.

Засновник

Бренд завжди підтримував цікавість та високі стандарти;  мріє робити різні, але підтримуючі спроби. ChicMe – це високоякісний модний бренд, який приваблює споживачів у пошуках моди та якості. У майбутньому ChicMe та “ChicMe babe” візьмуться за руки, щоб продовжувати досліджувати сферу найсучаснішої моди

Обслуговування клієнтів

Якісь турботи підтверджена LOOTship! Цілодобова служба обслуговування клієнтів завжди тут, щоб допомогти. Ви можете легко дізнатися у дружнього консультанта з клієнтів за допомогою чату в Facebook, Twitter, Instagram, електронної пошти або телефону.

Безпечна оплата

Найкраща безпека! Усім клієнтам ChicMe гарантовано безпечний досвід покупок в Інтернеті та впевнене здійснення покупки. Приймаються картки Выза та МастерКарт.

[uix_imageslider effect=’slide’ draggable=’false’ auto=’true’ paging=’true’ arrows=’true’ speed=’1200′ timing=’7000′][uix_imageslider_item image=’https://lootship.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/screenshot-www.chicme.com-5.webp’][/uix_imageslider_item][uix_imageslider_item image=’https://lootship.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/screenshot-www.chicme.com-4.webp’][/uix_imageslider_item][uix_imageslider_item image=’https://lootship.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/screenshot-www.chicme.com-1.webp’][/uix_imageslider_item][uix_imageslider_item image=’https://lootship.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/screenshot-www.chicme.com-3.webp’][/uix_imageslider_item][uix_imageslider_item image=’https://lootship.in.ua/wp-content/uploads/2021/08/screenshot-www.chicme.com-2.webp’][/uix_imageslider_item][/uix_imageslider]

Жіноча мода з доставкою в Україну

Співпрацюючи з всесвітньо відомими логістичними операторами, магазин пропонує різні варіанти доставки відповідно до потреб кожного клієнта.

У ChicMe цінують кожного клієнта. Головний пріоритет – забезпечити доставку товару клієнтам якомога швидше. Зазвичай в Україні ви отримаєте своє замовлення:

Безкоштовно (при замовленні понад 59,00 доларів США), протягом 7-25 робочих днів з дня його розміщення.
Стандартною доставкою 13-26 робочих днів – вартість $ 8,99

Якщо ви хочете відстежувати своє замовлення, натисніть «Відстежити замовлення» для отримання інформації.

Легке повернення

Цей бренд прагне запропонувати найкращі враження від покупок. Якщо ви не задоволені своїми замовленнями, магазин виправить їх або поверне вам вартість покупки.

Оптові продажі

Чому обирають ChicMe?

 • Власні Понад 2 000 000 зареєстрованих клієнтів
 • Експлуатація більше 2 років
 • Більше 3000+ останніх модних сексуальних речей у доларах США
 • Надання додаткових знижок
 • Вигідна ціна

Чому варто приєднатися до програми дропшиппінгу?

 • Вам не потрібно купувати або зберігати інвентар
 • Рекомендовані предмети, гарячий розпродаж – лише для дропшипперів
 • Легко додайте або змініть свої пропозиції продуктів
 • 500+ щоденних стилів оновлення
 • Спеціальна цінова діяльність Dropship, лише для дропшипперів
 • Отримайте професійне обслуговування клієнтів
 • Безкоштовний канал даних для опису товару та зображень без логотипу
 • Пріоритетна пряма пошта для ВСІХ замовлень дропшиппінгу без сплати додаткового збору, якщо такий є
 • Отримайте додаткову знижку
 • Закордонний склад надається, не варто турбуватися про доставку.
 • Отримайте додаткову знижку 5% на кожне замовлення.

Додаткові бали

Очки – це свого роду віртуальна валюта на веб -сайті ChicMe. Ви можете вибрати використання та вирахування частини суми платежу під час оформлення замовлення.

Кожні 100 балів = 1 долар США
Ви можете використовувати бали, щоб відрахувати до 50% від загальної кількості продуктів під час оформлення замовлення (підтримується лише загальна ціна продуктів, без урахування доставки, страхування).
Бали дійсні протягом 3 місяців, якщо ваші бали закінчилися перед використанням, вони будуть видалені з вашого облікового запису.

Висновок

ChicMe доставляє продукцію в країни по всьому світу. І, як правило, це три-п’ять тижнів, щоб прибути до місця призначення у країнах із стандартною доставкою. Цей термін починається з того часу, коли доставляють товар службі перевізника. Оскільки магазин працює з кількома різними продавцями, типово, що товари, замовлені у кількох продавців, прибувають до місця призначення окремо. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *