КОЛІР 2022 РОКУ PANTONE – Very Peri

  • Категорія запису:Fashion / News / Trends

Як використовувати колір Pantone 2022 року


PANTONE створили чотири унікальні палітри кольорів із 17-3938 Very Peri, щоб допомогти вам додати цього року особливий відтінок у свій дизайн. Кожна палітра передає різний настрій, ілюструючи універсальність PANTONE 17-3938 Very Peri. Кожна палітра додатково містить три запропоновані комбінації кольорів, які інтегрують PANTONE 17-3938 Very Peri.


Pantone Connect, цифрова кольорова платформа для дизайнерів, доступна в Інтернеті, за допомогою мобільних додатків і як розширення для Adobe® Creative Cloud®, включає чотири різні попередньо завантажені палітри кольорів із Very Peri. Ці палітри на тему «Колір року», поряд з усіма іншими кольорами Pantone, доступні для спільного використання, збереження та використання у ваших файлах дизайну в Adobe Photoshop®, Illustrator® та InDesign®. Завдяки безкоштовному обліковому запису Pantone Connect дизайнери можуть отримати доступ до багатьох інших функцій, які заощаджують час, щоб знайти надихаючі кольори, зберегти колірні палітри та створити дизайн за допомогою досяжного кольору Pantone.

Pantone 2022

Колір року Pantone 2022 – палітра Balancing Act

АКТ БАЛАНСУВАННЯ


Balancing Act – це додаткова палітра кольорів, чий природний баланс теплих і холодних тонів підтримують і підсилюють один одного. Яскравість PANTONE 17-3938 Very Peri посилюється в цій майстерно відкаліброваній палітрі, додаючи відчуття жвавості та візуальної вібрації.

Колір року – палітра Balancing Act

Колір року Pantone 2022 – палітра Wellspring

ДЖЕРЕЛО

Цілісне та гармонійне поєднання природних відтінків, Wellspring підкреслює сумісність зелені з добродушним PANTONE 17-3938 Very Peri, а також оздоровчі властивості цих неймовірно ніжних і поживних відтінків.

Колір Pantone – палітра Wellspring

Колір року Pantone 2022 — палітра «Зірка шоу»

ЗІРКА ШОУ

Динамічна присутність PANTONE 17-3938 Very Peri виявляється в The Star of Show, оскільки ми оточуємо цей найщасливіший і найтепліший з усіх блакитних відтінків палітрою класичних і нейтральних відтінків, чия суть елегантності та приниженого стилю передає повідомлення про вічність. витонченість.

Колір – зірка шоу Harmonies

Колір року Pantone 2022 – палітра розваг


РОЗВАГИ

Розваги, радісна і химерна кольорова історія нестримної веселощів і спонтанності посилюються безтурботною впевненістю і радісним ставленням PANTONE 17-3938 Very Peri, мерехтливого блакитного відтінку, грайливість якого надихає на нестримне самовираження та експерименти.

Колір – палітра розваг

Чи може колір передбачити майбутнє? Після багатьох невизначеностей 2020 та 2021 років багато хто шукає ознаки з будь-якого джерела. Колір року Pantone 2022 – це новий відтінок Very Peri, який, за словами Леатрис Айсман, виконавчого директора Інституту кольору Pantone, і Лорі Пресман, віце-президента Інституту кольору Pantone, охоплює невизначеність і обережність. оптимізм нашого часу. «Це колір, який дійсно розставляє майбутнє у новому світлі», — сказав Пресман під час дзвінка в Zoom на початку цього тижня. «Ми вважаємо, що це ідеальний колір, щоб передати ці відчуття про майбутнє».