Компанія MODUS family brand

Більше 15 років триває робота та розвиток на українському ринку Компанія MODUS family brand, яка зайняла провідне місце у виробництві та оптових поставках модного та сучасного одягу для жінок. Наявність власної лінії виробництва одягу є одним з найсерйозніших переваг торговельної марки. MODUS family brand крокує в ногу з часом та гарантує своїм клієнтам завжди актуальну на ринку продукцію.

Понад вісім колекцій жіночого одягу в рік створюють фахівці MODUS family brand та кожну з них розробляє штат кваліфікованих фахівців – художників, модельєрів, дизайнерів, технологів, які завжди в курсі світових тенденцій стилю та моди.

Виробником MODUS family brand охоплені практично всі напрямки сучасного жіночого одягу – коктейльні та вечірні сукні, сарафани, спідниці, костюми, футболки, блузки, кофточки, куртки, демісезонні й зимові пальта.

Компанія MODUS

У творчій майстерні MODUS family brand, відбувається розробка та пошиття нових колекцій, руками професіоналів своєї справи. Креативні дизайнери, досвідчені технологи й професійні швачки працюють в команді, та створюють для Вас гарний одяг. Сучасне японське обладнання, тканини та фурнітура високої якості, натуральні хутра, нові утеплювачі дозволяють створювати речі, які радують господарів красою й міцністю.

MODUS family brand виробник жіночої сучасного одягу пропонує своїм клієнтам продукцію виняткової якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *