Розпродаж Aliexpress 11.11: поради щодо найбільшого дня розпродажів у 2021 році

Що означає 11.11 на AliExpress?

Перш за все, вам потрібно знати, що 11 листопада в Китаї відзначають свято «День холостяків», який є свого роду антисвятом Дню Святого Валентина. Alibaba разом з іншими великими роздрібними та оптовими торговцями перетворили його на найбільший цілодобовий фестиваль покупок. Отже, 11.11. AliExpress означає найбільший день розпродажів у році 2021 на AliExpress. Він відомий як 11.11 Global Shopping Festival, Singles’ Day, Double 11 або 11.11 Sale.

Подивимося, коли почнуться розпродажі Aliexpress 11.11 і покупці зможуть купувати товари з неймовірними знижками на Aliexpress.

О котрій годині починається розпродаж Aliexpress 11.11 2021​?

Aliexpress 11.11 Global Shopping Festival розпочнеться 11 листопада о 12:00 за тихоокеанським часом. У цей день ви можете придбати товари за найнижчою ціною року майже у всіх продавців і брендів Aliexpress. Він триває всього 24 години, але багато продавців представляють знижки на свою продукцію на 2 тижні раніше. Як наслідок, ви можете почати додавати цікаві товари у свій кошик зі знижкою з 28 жовтня і купувати їх 11 листопада.

Як розпочався шопінг-фестиваль 11.11?

Як ми вже згадували, у цей день у Китаї відзначають День холостяка. Це свято зовсім недавно. Це почалося в 1993 році в Нанкінському університеті, де студенти влаштовували вечірки, щоб відсвяткувати те, що вони неодружені. Вони обрали 11 листопада (11/11), оскільки ця дата складається з однієї однієї. Ідеальне побачення для такого роду свят.

У 2009 році Alibaba, китайський гігант електронної комерції, заснований Джеком Ма, який залучає Aliexpress, комерціалізував цей день і запустив «Double 11», день великих знижок. Оскільки тільки вони пропонували суперрозпродажі в цей конкретний день, це був величезний успіх. Вони навіть назвали офіційну назву «Double 11», яку можуть використовувати лише вони. Тим часом решта світу використовує 11.11.

Більше порад щодо одноденних розпродажів AliExpress

Щоб бути більш продуктивним, ви можете перерахувати лише ті товари, на які точно буде знижка. AliExpress надасть вам можливість відфільтрувати результати пошуку, які показують лише пропозиції Global Shopping Festival.

До речі, цей же знак з’явиться на сторінці продукту і в подібних рекомендаціях.

По-друге, Aliexpress пропонує різні додаткові способи економії. Наприклад, ви можете грати в ігри на Aliexpress, щоб отримати додаткові купони та знижки. Наприклад, ви можете натиснути на Coins&Coupons в мобільному додатку, щоб увійти в гру.

Виконуйте різні завдання, наприклад пошук за фотографією, відвідування магазинів AliExpress у різних розділах, категоріях тощо, щоб отримати більше монет.

Останні думки

Наближається найбільший у світі день акцій – 11.11 Global Shopping Festival. У вас ще достатньо часу, щоб знайти найпопулярніші товари від AliExpress та інших китайських постачальників і заздалегідь розмістити їх у своєму магазині дропшипінгу за неймовірною ціною. Почніть готувати свій інтернет-магазин вже зараз!

Бажаємо високих знижок та багато розпродажів! Удачі!