Що таке купонний код?

Коди купонів в Інтернет-магазинах або те, як деякі роздрібні торговці називають їх промо-кодами, це ексклюзивна комбінація, яка складається з літер або цифр. Їх користувачі вводять у поле під час оформлення замовлення, щоб  отримати знижки на покупки або безкоштовну доставку, подарунки. Інтернет -магазини безкоштовно надають коди купонів, щоб спонукати покупців здійснювати покупки на своїх веб сайтах. Усі коди купонів мають різні умови та обмеження. Більшість купонів можуть виключати деякі марки або не працювати на розпродаж або видаленні продукції, деякі мають обмежений період часу, починаючи від кількох днів до кількох тижнів. Більшість роздрібних торговців пропонують коди купонів за допомогою відомих партнерських програм, і їх знижки можуть досягати половини початкової собівартості.

Код купона

Як користуватися купонним кодом для отримання знижки?

Якщо ви шукаєте економії і вже маєте код купона, то дотримуйтесь наших інструкцій, і ви обов’язково отримаєте те, що вам потрібно, за вигідною ціною зі знижкою. Кожен інтернет-магазин пропонує свій спосіб введення коду купона, але це все ще просто. Під час оплати вам буде запропоновано ввести код купона у спеціальне поле. Не хвилюйтесь, якщо ви не бачите це поле одразу, воно може бути розміщене після всієї необхідної інформації, яку потрібно ввести, наприклад, відомостей про виставлення рахунків та доставки чи платіжну інформацію. Після застосування коду купона ви побачите ціну зі знижкою.

Промокод

Види кодів купонів

Команда LOOTship пропонує користувачам багато способів заощадити на покупках за допомогою кодів купонів. Перший з них – код знижки, це поширений тип купона, який дає вам певний відсоток від загальної вартості (наприклад, 10 або 25 відсотків).

Потім йде код доставки, це код, який пропонує вам безкоштовну доставку або певний відсоток від вартості доставки. Зазвичай безкоштовні коди доставки пропонуються з мінімальним замовленням або при покупці двох або більше товарів.

Подарунок або отримайте безкоштовний товар – це код, який зазвичай пропонується як маркетинговий трюк, щоб змусити вас випробувати нові продукти. Це чудовий шанс перевірити щось нове, не витрачаючи гроші.

Використовуйте найпопулярніші промо коди сьогодні

Наша місія проста – переконатися, що ви не витрачаєте більше, ніж потрібно.

  • Отримуйте перевірені коди
    Під час покупок використайте в спеціальному полі, щоб заощадити найбільше грошей.
  • Заощаджуйте гроші миттєво
    Копіюйте промокод. Натиснувши на промокод, перейдіть у магазин. Покладіть покупки у кошик. Вставте код в спеціальне поле. Завершіть покупку. Тепер ідіть похвалитися перед своїми друзями та родиною.

Актуальні пропозиції в LOOTship – акції, знижки та розпродажі